Pos-parts.com – перший в Україні спеціалізований інтернет-магазин аксесуарів та комплектуючих для банківських POS терміналів Ingenico, Verifonе, Hypercom, Nurit.
Представлений на сайті асортимент - це далеко не повний перелік того, що може постачати наша компанія. Ми завжди раді нестандартним завданням. Якщо ви не знайшли на сайті необхідну позицію, надішліть нам фото або креслення із зазначенням розміру партії.
Ціни на комплектуючі для Ingenico, Verifonе, Hypercom, Nurit вказані на умовах FOB і можуть корегуватися в залежності від розміру партії. Оптовим покупцям надаються суттєві знижки!

Наши переваги:
Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни, гнучку систему знижок для постійних клієнтів, можливість попереднього замовлення невеликих партій комплектуючих, проте головна перевага нашої компанії - комплексний підхід до обслуговування клієнта.
Наявність складських запасів дозволить вам отримати товар в найкоротші терміни.
Наша мета - не продати товар, а вирішити проблему клієнта. Якщо для цього необхідні запчастини, яких немає в нашому стандартному переліку, ми готові виготовити їх спеціально для вас.

Доставка:
Доставка здійснюється по всій території України, до країн ЄС, а також в Росію, Республіку Білорусь, Казахстан, Грузію, Молдову та інші країни СНД. Географія постійно розширюється. Способи доставки:
- кур'єрською поштою (Нова пошта, тільки для України)
- кур'єрською поштою (TNT, DHL)
- доставка поштою (EMS)
- відправка вантажів літаком.
Поставка товару здійснюється на умовах EXW (Київ) або DAT.

Замовляйте у нас - це ШВИДКО, ВИГІДНО, ЗРУЧНО.